Najnovšie novinky

Aj my platíme našim zákazníkom! Ako na to?

31 marec 2016

Aj my platíme našim zákazníkom! Ako na to?

DARK CUSTOM VOUCHER
Motocykel z rady Dark Custom – bonus až 800 Eur – exkluzívne financovanie

Ak snívaš o motocykli Harley-Davidson vo vlastnej garáži, práve teraz nadišiel ten správny čas, splniť si svoj sen. Motocykle H-D ešte nikdy neboli dostupnejšie! Ikonická motocyklová značka totiž pri kúpe stroja z rady Dark Custom zaplatí priamo tebe. A rozhodne sa nejedná o zanedbateľnú čiastku – získať môžeš vďaka Dark Custom Voucheru bonus vo výške až 800 Eur.
Navyše so značkovým financovaním, pri ktorom vychádzajú splátky len na 3 eurá denne, si vysnívaný motocykel môže dovoliť naozaj každý. Harley-Davidson tak dokonale búra zažité mýty a dokazuje, že stroje tejto ikony sú dostupné pre každého bez rozdielu veku, pohlavia i sociálnej skupiny.

Začni preto túto moto sezónu s úplne novým motocyklom Harley-Davidson a premeň svoj sen na realitu. Pri kúpe ktoréhokoľvek modelu z rady Dark Custom totiž obdržíš aj špeciálny Dark Custom Voucher v hodnote až do 800 eur. Voucher môžeš uplatniť v našom autorizovanom dealerstve, a to na akýkoľvek nákup. H-D tak skutočne zaplatí priamo tebe a k novému stroju ti ešte aj prispeje.

Motocykle rady Dark Custom sú ideálne pre mladých jazdcov, začiatočníkov alebo ženy a sú priam stvorené do mestskej premávky – ľahko sa ovládajú, sú svižné a obratné. A teraz sú vďaka značkovému financovaniu H-D Finance jednoducho dostupné pre každého, keďže denná splátka vychádza na 3 eurá. Harley nie je miliónová motorka pre starších pánov. Práve naopak. Naše modely z rady Dark Custom sú ideálnym štartom pre teba. Nehovoriac o možnostiach customizácie priamo v našom dealerstve.

Pripomíname, že do modelovej rady Dark Custom patria tieto motocykle H-D:
(kliknutím na model sa ti otvorí stránka s jeho špecifikáciami)

Street 750
Iron 883
Forty-Eight
Street Bob
Fat Bob

Pre viac informácií o Dark Custom Voucheri kontaktujte našich kolegov Martina (0907 910 380) alebo Mimu (0915 317 798).


Späť na predchádzajúcu stránku