Najnovšie novinky

Teraz od nás získaš k novému H-D bonus vo výške až 1700 €

16 november 2016

Teraz od nás získaš k novému H-D bonus vo výške až 1700 €

K modelom rady Sportster 1200 teraz dostaneš ako bonus Screamin´ Eagle Performance Pack v cene až 1700 eur. Jedná sa o tuningový set ladeného výfuku s európskou homologizáciou a s otvoreným saním, ktorý ti pridá viac sily,získaš vyšší výkon a dodá motoru ešte lepší zvuk.

Teraz je tu ideálna príležitosť pre tých, ktorí chcú viac! Neváhaj, pretože ponuka je limitovaná.

Modely Sportster patria u Harley-Davidson momentálne medzi najobľúbenejšie stroje, sú agilné a skvelo ovládateľné. Modely Sportster sú ideálne tiež do mestskej premávky a oslovujú aj mladších jazdcov či ženy, ktorých v sedle H-D vidíme v poslednom čase stále viac. A vďaka umeniu úprav v našej dealerskej sieti Harley-Davidson si môže každý vytvoriť dokonalý stroj vo vlastnom štýle.

Pozri si čo všetko obsahuje Screamin´Eagle Performance Pack, ktorý ti odporúčame. Zastav sa u nás, prezrieť si modely Sportster 1200, radi ti pomôžeme s výberom. Ak by si mal akékoľvek otázky, môžeš kontaktovať Martina na 0907 910 380.

Koncovky výfuku Screamin´ Eagle

Tieto koncovky výfuku sú akceptované už aj v Európe. Boli vyvinuté, aby dodali motocyklu agresívnejší zvuk, vyšší výkon a pritom zachovali mier medzi tebou a tvojimi susedmi. Môžeš si vybrať medzi čiernym alebo chrome prevedením.


Vzduchový filter Screamin´ Eagle

Prečo by nemohol byť tvoj Sportster živší, silnejší a výkonnejší? Dopraj si viac. Takto docieliš silnejší krútiaci moment, čo oceníš nielen pri rýchlom štýle jazdenia.


Pro Street Tuner Screamin´ Eagle

Street Tuner optimalizuje palivovú mapu tvojho motocykla. Dodáva mu vyšší výkon zachováva optimálnu spotrebu paliva. Zapája sa priamo do data portu motocykla a preto nevyžaduje žiadne dodatočné komponenty.


VYBER SI Z NAŠICH MODELOV SPORTSTER 1200

Screamin´ Eagle Performance Pack od nás teraz získaš pri kúpe niektorého z týchto štýlových motocyklov Harley-Davidson do 31.12.2016.

XL 1200T SuperLow

Keď sa vydáte na cestu na motorke SuperLow® 1200T, určite sa len tak hneď nevrátite. Odnímateľné čelné sklo a zamykateľné sedlové tašky na ceste rozhodne oceníte. ZISTI VIAC o tomto motocykli.XL 1200CX Roadster

Model Roadster™ v sebe spája agilné riadenie a vlastný štýl motorky postavenej v garáži. Prepracovan výkon zabezpečujú obrátené 43 mm predné vidlice, dvojkotúčové brzdy. ZISTI VIAC o tomto motocykli.XL 1200 Custom

Odkaz modelu Sportster® je v rade 1200 Custom veľmi výrazný. Motor 1200cc Evolution® prebudí krútiaci moment už pri nízkych otáčkach, ktorý Sportster preslávil. ZISTI VIAC o tomto motocykli.XL 1200X Forty-Eight

Táto ikonická palivová nádrž v tvare arašidu uzrela svetlo sveta v roku 1948. Avšak nikdy predtým nekraľovala stroju, akým je Forty-Eight®. ZISTI VIAC o tomto motocykli.

Späť na predchádzajúcu stránku