Najnovšie novinky

​Letná súťaž s Harley-Davidson

23 máj 2017

​Letná súťaž s Harley-Davidson

Harley-Davidson®spúšťa v týchto dňoch svoju špeciálnu letnú súťaž, na ktorej konci jeden šťastný výherca získa odmenu v podobe úpravy motocykla v hodnote 5000 eur. Stačí si do 7. júla zakúpiť akýkoľvek motocykel rady Dark Custom a následne mať už len šťastie pri náhodnom výbere. V rámci súťaže je možné absolvovať aj skúšobnú jazdu, ktorá však pre zaradenie do súťaže nie je podmienkou. A stranou nezostanú ani tí, ktorí si motocykel objednali už skôr, ale zaplatia ho až v tomto období. Harley-Davidson®tak plní sny nielen o dostupnosti svojich motocyklov, ale aj ich úpravou presne podľa predstáv zákazníkov.

Momentálne najpopulárnejšia rada motocyklov Harley-Davidson, Dark Custom ponúka záujemcom ďalší príjemný bonus. Každý, kto si od dnes až do 7. júla zakúpi akýkoľvek motocykel z tejto rady, má skvelú príležitosť získať zdarma úpravu motocykla podľa vlastného priania. Akcia sa vzťahuje na modely Street 750, Street Rod, Iron 883, Forty-Eight, Roadster, Street Bob, Fat Bob a Low Rider S.

"Úpravy motocyklov sú jednoznačne dlhodobým trendom a s akou inou značkou by mali byť najviac spájané, než s Harley-Davidson. Už len katalóg doplnkov zahŕňa tisíce položiek a v kombinácii s umom našich dealerov dokážeme pripraviť jedinečný stroj na mieru skutočne ktorémukoľvek zákazníkovi, čo každoročne demonštrujeme aj v našej súťaži dealerských prestavieb Battle of the Kings. Teraz majú naši noví zákazníci, ktorí o customizácii primárne neuvažujú, šancu získať pri kúpe akéhokoľvek motocykla z rady Dark Custom realizovanej do 7. júla úpravu novozakúpeného stroja v hodnote 5000 eur.

Táto čiastka zahŕňa doplnky a prácu našich dealerov a jeden šťastný výherca si tak splní sen o motocykli presne podľa svojich predstáv,“ hovorí Michal Fric, Marketing manager Harley-Davidson®pre strednú a východnú Európu. Doplňme, že jediný výherca bude vybraný 10. augusta a informáciu o svojej výhre obdrží 22. augusta.

Zároveň je však stále aktuálna aj limitovaná jarná kampaň, kedy pri kúpe ľubovoľného motocykla z rady Sportster s obsahom 1200 cm³ a Dyna získa servis svojho stroja na 2 roky úplne zdarma.

Bližšie informácie o súťaži nájdete na https://ridedarkcustom.harley-davidson.com/cs_CZ/ a v našom dealerstve.

Späť na predchádzajúcu stránku