Najnovšie novinky

Nový Street Rod + Helma, bunda a rukavice

10 august 2017

Najmladší zrodiny Harley-Davidson® a pritom riadne žihadlo. V tom sa zhodujú jazdci aj odborníci, ktorí už mali možnosť vyskúšať Street Rod, ktorý sme v európskej premiére predstavili na výstave Motocykel v bratislavskej Inchebe začiatkom marca 2017.

Navrhnutý pre mestský život a súčasne najobratnejší model v ponuke Harley-Davidson. Vedel si, že tento ani nie pol ročný
uličník je už držiteľom svetového rekodu v pálení gumy? A teraz si predstav, čo s ním môžeš stvárať ty!


„Street Rod, ako už názov napovedá, je akousi lepšou verziou základného Street 750. Treba však zdôrazniť, že tu americkí konštruktéri nespravili len nejaké rýchle kozmetické úpravy, ale dotkli sa vlastne úplne všetkého: motor má vyšší výkon (ostrejšie vačky a vyššie maximálne otáčky), ostrejšiu geometriu, dva kotúče vpredu, dlhšiu kyvku, športovejšie stúpačky, ploché riadidlá, plus mierne upravenú podsedlovú časť, a takto by sme vedeli pokračovať ešte dlho.“ Motoride.skNový Sportster Street Rod dostaneš len v Prešove za 8160 € s DPH a k nemu ako darček helmu, bundu a štýlové rukavice. Topánky a nohavice máš isto vo svojom šatníku. Výhodnejšie to už nebude. Kontaktuj nášho predajcu na 0915 317 798 alebo sa u nás zastav osobne.

Späť na predchádzajúcu stránku