x

VITAJTE NA NAŠEJ WEBOVEJ STRÁNKE.

Žiaľ, táto webová stránka nie je plne podporovaná prehliadačom Internet Explorer 8 a staršími verziami.
Na optimálne zobrazenie stránky, prosím, inovujte svoj prehliadač Internet Explorer, alebo vyskúšajte iný prehliadač.

Ďakujeme.

POKRAČOVAŤ NA WEBOVÚ STRÁNKU.

Naše podnikanie zakladáme na viac ako storočných skúsenostiach poskytovania vynikajúcich služieb a oddanosti zákazníkom. Jednoduchá, ale čestná filozofia starostlivosti o zákazníkov, ktorú sme preniesli aj do našich podmienok znie: „Starajte sa o zákazníkov tak, ako by ste chceli, aby bolo postarané o vás.“ Zameranie na zákazníka posilňujeme tým, že sme sa zamerali výlučne na značku Harley-Davidson a jej originálne výrobky.

Bohatá história predaja motocyklov, ako aj široký sortiment originálnych dielov, príslušenstva, najnovšie motocyklové a módne oblečenie a doplnky, to všetko Vám pomôže zosobniť si svoj vysnívaný motocykel, vychutnať si jazdu, objavovať a spoznávať svet z inej perspektívy, zdieľať fantastické zážitky so svojimi priateľmi, jednoducho zhmotniť svoje sny do reality.

Našim krédom je zabezpečiť Vám tento dokonalý sen a preto chceme počúvať a učiť sa od Vás, od tých, pre ktorých to celé v roku 1903 vzniklo. Preto budeme veľmi radi, ak si ukradnete trocha svojho času a napíšete nám,čo by Vás potešilo, alebo určite nemalo chýbať v našej predajni a servise.

Ak potrebujete ďalšie informácie, poobzerajte sa po našich webových stránkach a ak budete mať akékoľvek otázky, obráťte sa s dôverou na nás. Zastavte sa v našom obchode, kde nájdete príjemnú atmosféru, ktorú budete chcieť zažiť znova.