HARLEY-DAVIDSON<sup>®</sup>– Podujatia

Podujatia

Byť majiteľom motocykla Harley-Davidson® neznamená niečo vlastniť… znamená to niečo robiť. Je to o objavovaní sveta každým jedným zmyslom.

Možno ste pravidelný návštevník podujatí Harley, sezónny jazdec, nováčik, alebo vôbec nejazdíte na motorke a Harley-Davidson Experience je pre vás úplnou novinkou. Každý je vítaný, aby si prišiel užiť zábavu v štýle Harley®.

Prinášame celý rad spoločenských podujatí a jázd, ktoré sa konajú u našich predajcov a v lokálnych oblastiach, a tiež skupinové jazdy H.O.G. na legendárne medzinárodné rally Harley-Davidson. Sledujte, čo je na programe najbližšie a porozprávajte sa s naším tímom, aby ste zistili viac a mohli sa zapojiť.

Pripravované podujatia


Harley on Tour 2018 - FORUM Poprad

09 jún 2018 10:00 - 10 jún 2018 18:00
Harley on Tour 2018 - FORUM Poprad

Forum Poprad

Aj tento rok prinesieme na východné Slovensko kamión plný aktuálnych modelov Harley-Davidson®. Počas víkendu 9.-10.júna 2018 máte skvelú príležitosť zajazdiť si na vami vybranom motocykli H-D®. Podujatie sa premiérovo uskutoční pred FORUMOM v Poprade. Kapacita je obmedzená, preto neváhajte s rezerváciou. Svoj stroj si môžete dohodnúť osobne u nás v Prešove, telefonicky na 0907 395 570 alebo prostredníctvom online formulára.

Zistite viac