O Nás

O Nás

Naše podnikanie zakladáme na viac ako storočných skúsenostiach poskytovania vynikajúcich služieb a oddanosti zákazníkom. Jednoduchá, ale čestná filozofia starostlivosti o zákazníkov, ktorú sme preniesli aj do našich podmienok znie: „Starajte sa o zákazníkov tak, ako by ste chceli, aby bolo postarané o vás.“ Zameranie na zákazníka posilňujeme tým, že sme sa zamerali výlučne na značku Harley-Davidson a jej originálne výrobky.

Bohatá história predaja motocyklov, ako aj široký sortiment originálnych dielov, príslušenstva, najnovšie motocyklové a módne oblečenie a doplnky, to všetko Vám pomôže zosobniť si svoj vysnívaný motocykel, vychutnať si jazdu, objavovať a spoznávať svet z inej perspektívy, zdieľať fantastické zážitky so svojimi priateľmi, jednoducho zhmotniť svoje sny do reality.

Našim krédom je zabezpečiť Vám tento dokonalý sen a preto chceme počúvať a učiť sa od Vás, od tých, pre ktorých to celé v roku 1903 vzniklo. Preto budeme veľmi radi, ak si ukradnete trocha svojho času a napíšete nám,čo by Vás potešilo, alebo určite nemalo chýbať v našej predajni a servise.

Ak potrebujete ďalšie informácie, poobzerajte sa po našich webových stránkach a ak budete mať akékoľvek otázky, obráťte sa s dôverou na nás. Zastavte sa v našom obchode, kde nájdete príjemnú atmosféru, ktorú budete chcieť zažiť znova.