Oblečte Si Štýl Harley®

Oblečte Si Štýl Harley®

VYBAVENIE PRE JAZDCOV A OBLEČENIE ZNAČKY HARLEY-DAVIDSON® VYRÁBAME UŽ OD ROKU 1912. 

VIEME, ČO FUNGUJE. NA CESTE, AJ NA TRIČKU.

HARLEY® FASHION VYRÁBAME SO STAROSTLIVÝM PRÍSTUPOM KU KVALITE, KTORÝ DOKÁŽE ZMENIŤ BEŽNÚ KOŽENÚ BUNDU NA RODINNÉ DEDIČSTVO. OD FUNKČNÉHO VYBAVENIA NA JAZDU, CEZ PLÁŠTE A PRILBY PROTI DAŽĎU, CEZ PRACOVNÉ TRIČKÁ PRE MECHANIKOV AŽ PO MODERNÉ BUNDY PRE JAZDCOV A OBLEČENIE, KTORÉ VÁM UMOŽŇUJE BYŤ "VO SVOJOM SVETE", AJ KEĎ PRÁVE NIE STE NA CESTÁCH SO SVOJÍM MOTOCYKLOM – MY VÁS OBLEČIEME.
VŠETKO POTREBNÉ NÁJDETE NA NAŠEJ PREDAJNI ALEBO MÔZETE POHODLNE NAKUPOVAŤ KDEKOĽVEK STE ONLINE NA NAŠOM E-SHOPE WWW.HARLEYESHOP.SK

KOLEKCIA FXRG®

KEĎ JAZDA VYŽADUJE ODOLNÚ VÝBAVU, JE TU KOLEKCIA FXRG®. 115 ROKOV SKÚSENOSTÍ S JAZDENÍM NA MOTOCYKLOCH SA SPÁJA S OVERENÝM DIZAJNOM A NAJNOVŠÍMI TECHNOLÓGIAMI, A VÝSLEDKOM JE VYBAVENIE, NA KTORÉ SA MÔŽETE SPOĽAHNÚŤ. JE NAVRHNUTÉ TAK, ABY STE MOHLI ZÁJSŤ ĎALEJ A MALI VÄČŠÍ KOMFORT V SEDLE AJ PRI ZMENE OKOLITÝCH PODMIENOK. PRETOŽE PODÁTE LEN TAKÝ VÝKON AKO VAŠE VYBAVENIE. VYBERTE SI DOBRE.

POZRITE SI NAJNOVSIE RADY

VIEW BROCHURE

KOLEKCIA GENUINE MOTORCLOTHES®

IKONICKÉ VYBAVENIE A OBLEČENIE HARLEY-DAVIDSON®. KLASICKÉ, ODVÁŽNE A ODOLNÉ. BUNDY NA JAZDENIE VYROBENÉ Z NAJODOLNEJŠÍCH MATERIÁLOV, S KTORÝMI ZVLÁDNETE VŠETKO. ODOLNÝ HARDVÉR. VŠETKO, ČO POTREBUJETE – OD PRILIEB A VYBAVENIA DO DAŽĎA AŽ PO TRIČKÁ A ČIAPKY. MNOŽSTVO ČIERNEJ A ORANŽOVEJ, ABY STE SA SVETU MOHLI UKÁZAŤ V PRAVÝCH FARBÁCH. TOTO JE O SILNOM POCITE HRDOSTI.

VIEW BROCHURE