Harley-Davidson® Prešov
AGROKOM SERVIS s.r.o., Pod Kalváriou 40, 08001 Prešov
Najnovšie Novinky

MODELOVÝ RAD HARLEY-DAVIDSON NA ROK 2015 PRINÁŠA ĎALŠIE MOŽNOSTI AKO SA STAŤ NAOZAJSTNÝMI PÁNMI CIEST

MILWAUKEE – Ani po predstavení motocykla Street™ 750 a ani po správe o projekte Project Livewire™, spoločnosti Harley-Davidson (NYSE: HOG) v žiadnom prípade nedochádza dych! Práve naopak, chystá predstavenie novej modelovej rady pre rok 2015! Vďaka kombinácii prvotriednej aerodynamiky, vzrušujúceho zvuku a ergonómie, Harley-Davidson opäť smelo rozširuje svoje rady a predstavuje jazdcom po celom svete ďalšie možnosti, ako sa stať pánmi ciest.

„Široká modelová rada pre rok 2015 opäť demonštruje náš záväzok dodávať našim zákazníkom to najlepšie. To všetko vďaka nášmu prístupu v produktovom vývoji, v ktorom sa nechávame viesť zákazníkmi a ich námetmi,“ hovorí Matt Levatich, Prezident a Chief Operating Officer Harley-Davidson Motor Company. „Spokojnosť našich jazdcov je pre nás to najdôležitejšie a preto všetkým čo robíme, chceme uspokojiť ich potreby a dať im všetko to, čo si od Harley-Davidson právom zaslúžia.“

Novinky pre rok 2015 inšpirované našimi zákazníkmi sú:

Road Glide Special®

Motocykel Road Glide Special je vybavený kapotážou montovanou na rám, ktorá umožňuje prúdenie vzduchu okolo jazdca. Nechýba dvojitý LED svetlomet Daymaker™, prémiový zábavno-informačný systém Boom! Box, vylepšené odpruženie a brzdy Reflex™ prepojené s ABS.

Street Glide® Special

Nový Harley-Davidson Street Glide Special je plne nabitá verzia obľúbeného touringového modelu, navyše vybavená motorom Twin Cam 103™, Boom! Box 6.5GT zábavno-informačným systémom, kapotážou Batwing s deflektorom, dvojitým halogénovým svetlometom, kolesami Enforcer z liateho hliníka a brzdami Reflex ™ prepojenými s ABS.

Ultra Limited Low

Harley-Davidson ďalej zvyšuje latku všetkých ergonomických vylepšení. Najnižšie sedadlo a najvyššie pohodlie pri jazde možno nájsť práve na tomto prémiovom touringovom motocykli. To všetko v kombinácii so všetkými vylepšeniami, ktoré priniesol PROJEKT RUSHMORE a klasickým štýlom Harley-Davidson.

CVO ™ Street Glide®

Hlavnou pýchou tohto motocykla je jeho nový Boom! Audio systém s výkonom 600 wattov, štyrmi prednými a trojpásmovými reproduktormi vzadu s až šokujúcou hlasitosťou a vo výbornej kvalite. Čerešničkou na torte je možnosť farebného prevedenia v štyroch farebných kombináciách.

CVO ™ Road Glide® Ultra

Okrem množstva chrómu a custom laku, ponúka tento super prémiový motocykel aerodynamiku svetovej triedy, luxusné touringové doplnky a výkon motora Screamin'® Eagle Twin-Cooled™ Twin Cam 110™.

Nový brzdový systém pre modely Softail®

Nový brzdový systém pre Softail modely prináša lepšiu odozvu a možnosť vyvinúť až o 40% nižšiu silu pri brzdení. Nové predné brzdové komponenty zahŕňajú 4-piestový predný brzdový strmeň s piestami s priemerom 34 a 32 mm, brzdové doštičky z vysoko odolného materiálu a nový predný brzdový kotúč s priemerom 300 mm. Strmeň a brzdový valec boli upravené tak, aby dopĺňali vzhľad každého modelu.

Modelový rad 2015 Harley-Davidson ponáka svieži štýl v 8 nových farbách, vrátane Custom farieb Black Magic a Radioactive Green, vrátane nových vločkovitých metalických Hard Candy Custom farieb Cancum Blue Flake a Quicksilver Flake.