Harley-Davidson® Prešov
AGROKOM SERVIS s.r.o., Pod Kalváriou 40, 08001 Prešov
Najnovšie Novinky

Jazdený Harley? Prečo nie!

Americká motocyklová legenda má rozbehnutý úplne nový program certifikovaných jazdených motocyklov, Harley-Davidson Originals, ktorý ponúka staršie modely H-D v špičkovej kvalite, s dokladom pôvodu, kompletnou technickou prehliadkou a za zaujímavé ceny. „Naše stroje chceme sprístupniť ďalším zákazníkom, preto sme sa rozhodli pre tento krok,“ hovorí Michal Fric, marketingový manažér H-D pre Strednú a Východnú Európu. Motocykle zaradené do programu Harley-Davidson Originals nájdete na h-d-originals.cz.

K dispozícii máte prehľad všetkých dílerov pre ČR a SR a aktualizovaný zoznam všetkých jazdených motocyklov, ktoré sú momentálne k dispozícii. V novom programe ponúka H-D preverené motocykle, ktoré majú deklarovaný pôvod. Zákazník sa tak dozvie presné obdobie, kedy bol konkrétny motocykel uvedený do prevádzky, na ktorom európskom trhu a ktorým konkrétnym dílerom, prípadne aj to, kto bol prvým majiteľom. V ponuke sú tiež motocykle, ktoré vlastnil autorizovaný díler H-D a využíval ich počas predvádzacích akcií či na skúšobné jazdy. „Do programu sú zaradené výlučne modely s európskou špecifikáciou, čo znamená, že spĺňajú požiadavky na prevádzku na európskych cestných komunikáciách, ale aj všetky legislatívne požiadavky a technické parametre,“ upresňuje Michal Fric. 

Všetky ponúkané modely navyše prechádzajú autorizovanou prehliadkou technického stavu, z ktorej je vykonaný detailný zápis pre zákazníka. Prehliadka zahŕňa kompletnú kontrolu celého motocykla, vrátane odporúčaní pre údržbu i prípadné opravy. „Na každom motocykli kontrolujeme stav najazdených kilometrov na základe jeho technického stavu, ale aj histórie podľa servisnej knihy či prvej registrácie stroja,“ dodáva Fric.

„Zároveň prichádzame aj s ponukou financovania. Motocykel však musí spĺňať niekoľko požiadaviek, aby mohol byť zaradený do programu H-D Finance,“ hovorí Fric. Viac informácií o programe Harley-Davidson Originals nájdu záujemcovia na h-d-used.cz.

Zoznam jazdených motocyklov, ktoré sú v našej predajni v Prešove nájdete v priebežne aktualizovanom zozname na našej stránke.