Harley-Davidson® Prešov
AGROKOM SERVIS s.r.o., Pod Kalváriou 40, 08001 Prešov
Najnovšie Novinky

Jazdený Harley? Prečo nie!

Jazdený Harley? Prečo nie!

Americká motocyklová legenda má rozbehnutý úplne nový program certifikovaných jazdených motocyklov, Harley-Davidson Originals, ktorý ponúka staršie modely H-D v špičkovej kvalite, s dokladom pôvodu, kompletnou technickou prehliadkou a za zaujímavé ceny. „Naše stroje chceme sprístupniť ďalším zákazníkom, preto sme sa rozhodli pre tento krok,“ hovorí Michal Fric, marketingový manažér H-D pre Strednú a Východnú Európu. Motocykle zaradené do programu Harley-Davidson Originals nájdete na h-d-originals.cz.

K dispozícii máte prehľad všetkých dílerov pre ČR a SR a aktualizovaný zoznam všetkých jazdených motocyklov, ktoré sú momentálne k dispozícii. V novom programe ponúka H-D preverené motocykle, ktoré majú deklarovaný pôvod. Zákazník sa tak dozvie presné obdobie, kedy bol konkrétny motocykel uvedený do prevádzky, na ktorom európskom trhu a ktorým konkrétnym dílerom, prípadne aj to, kto bol prvým majiteľom. V ponuke sú tiež motocykle, ktoré vlastnil autorizovaný díler H-D a využíval ich počas predvádzacích akcií či na skúšobné jazdy. „Do programu sú zaradené výlučne modely s európskou špecifikáciou, čo znamená, že spĺňajú požiadavky na prevádzku na európskych cestných komunikáciách, ale aj všetky legislatívne požiadavky a technické parametre,“ upresňuje Michal Fric. 

Všetky ponúkané modely navyše prechádzajú autorizovanou prehliadkou technického stavu, z ktorej je vykonaný detailný zápis pre zákazníka. Prehliadka zahŕňa kompletnú kontrolu celého motocykla, vrátane odporúčaní pre údržbu i prípadné opravy. „Na každom motocykli kontrolujeme stav najazdených kilometrov na základe jeho technického stavu, ale aj histórie podľa servisnej knihy či prvej registrácie stroja,“ dodáva Fric.

„Zároveň prichádzame aj s ponukou financovania. Motocykel však musí spĺňať niekoľko požiadaviek, aby mohol byť zaradený do programu H-D Finance,“ hovorí Fric. Viac informácií o programe Harley-Davidson Originals nájdu záujemcovia na h-d-used.cz.

Zoznam jazdených motocyklov, ktoré sú v našej predajni v Prešove nájdete v priebežne aktualizovanom zozname na našej stránke.