Harley-Davidson® Prešov
AGROKOM SERVIS s.r.o., Pod Kalváriou 40, 08001 Prešov
Najnovšie Novinky

Harley-Davidson spúšťa akciu King of all Test Rides

Slovensko, 2. septembra 2015 – Harley-Davidson štartuje ďalšiu unikátnu akciu s názvom King of all Test Rides, na ktorej konci ostane víťaz, ktorý získa zájazd do USA, motocykel z rady Dark Custom, ktorého dizajn si navrhne v spolupráci s hlavným dizajnérom H-D. Stačí, ak si do 31.októbra rezervujete v dealerstve H-D skúšobnú jazdu na niektorom z modelov rady Dark Custom a sen o ceste do USA a vysnívanom motocykli sa môže stať realitou.

Rok 2016 sa v Harley-Davidson ponesie v duchu Dark Custom, nových a zdokonalených modelov rady, vyššieho výkonu a zaujímavého dizajnu. Predtým sa však dostáva k slovu úplne nová akcia King of all Test Rides, kde jednoduchou rezerváciou skúšobnej jazdy získa jeden víťaz množstvo odmien a predovšetkým zážitkov na celý život.

Začiatok v podobe skúšobnej jazdy

Všetci jazdci tak majú práve teraz jedinečnú šancu! Stačí si proste do 31.októbra rezervovať skúšobnú jazdu na motocykli z rady Dark Custom, a to aj vrátane najnovších strojov modelového roku 2016 – Iron 883 alebo Forty-Eight, a možnosť obohatiť sa o zážitky na celý život je bližšie, než sa zdá.

Sen o ceste snov – realita pre jedného jazdca

A čo môžete získať? Bude to nielen platená cesta do USA, vrátane všetkých nákladov, o ktorej víťaz doposiaľ možno iba sníval, ale aj motocykel rady Dark Custom, na jeho návrhu a dizajnu sa podieľal hlavný dizajnér H-D Dais Nagao. Výherca si bude môcť vybrať ľubovoľný motocykel z rady Dark Custom a spolupracovať na jeho úpravách práve s Daisom, ktorý mu bude nápomocný a spoločne tak vytvoria motocykel snov. Akonáhle bude model definitívne navrhnutý, prakticky ihneď ho pripraví miestne dealerstvo.

Víťaz si však užije nielen dizajnérsku prácu H-D, ale výhra zahŕňa aj špeciálny výlet do Milwaukee, domova H-D. Tam navštívi múzeum Harley-Davidson a získa aj vstupenku na športové alebo kultúrne podujatie odohrávajúce sa práve v Milwaukee.

Mimoriadny zážitok víťazného šťastlivca tým ale nekončí! Ďalšou cenou je výlet do Los Angeles a prehliadka miestnej custom scény so sprievodcom, lekcia surfovania, vstupenka na koncert či iné podujatie.

K tomu všetkému myslí Harley-Davidson aj na zachytenie týchto jedinečných momentov a tak víťazovi poskytne aj vlastnú kameru, vďaka ktorej môže nahrávať a zdieľať svoje každodenné zážitky. Medzi ďalšie benefity ešte patria letecké presuny medzi oboma mestami či oblečenie z kolekcie Black Label.

Stačí sa len rozhodnúť

Pre účasť v súťaži je potrebné len jedno – rezervovať si skúšobnú jazdu v najbližšom dealerstve H-D, ktoré disponuje modelmi z rady Dark Custom – Street 750, Iron 883, Forty-Eight, Street Bob, Street Bob Special alebo Fat Bob.

Rezervácia skúšobnej jazdy je možná len na www.h-d.com/testride , kde môžete nájsť aj najbližšie dealerstvo H-D na Slovensku.