Harley-Davidson® Prešov
AGROKOM SERVIS s.r.o., Pod Kalváriou 40, 08001 Prešov
Najnovšie Novinky

HARLEY-DAVIDSON ELECTRA GLIDE STANDARD PRINÁŠA RÝDZI PÔŽITOK Z CESTOVANIA, OKORENENÝ VÝKONNÝM

Nový model Electra Glide Standard s moderným motorom Milwaukee-Eight™ 107 je stelesnením autentického štýlu cestovania v sedle motocyklov Harley-Davidson. Základ konštrukcie je prevzatý z legendárneho touringu Electra Glide a v tomto prevedení ponúka verný a ničím nerušený zážitok z cestovania v duchu Harley-Davidson Grand American Touring.

Motocykel Electra Glide Standard je navrhnutý pre jazdcov, ktorí sa chcú za jazdy čo najviac odpútať od všetkých bežných starostí všedného dňa. Minimalistický a jednoduchý prístup dokáže posilniť základné dojmy a vnímanie jazdy v jednej stope na krátkych výjazdoch aj dlhých cestách. Tento elementárny zážitok je kľúčovým prvkom dizajnu a konštrukcie motocykla Electra Glide Standard.


Motocykel Electra Glide Standard v sebe nesie základné štýlové prvky značky Harley-Davidson, ako je legendárna kapotáž Batwing, chromované povrchy, štandardné sedlové brašne a liate kolesá. Hlavné dizajnové prvky sú okorenené chromovanými plochami, leštenými krytmi motora a čiernymi doplnkami – dokonalá kombinácia tradičných prvkov a moderných trendov.


„Aby sme maximálne vyjadrili odstrojenú podstatu modelu  Electra Glide Standard, sústredili sme sa na jednoduché, nadčasové materiály, ktoré sú základnými prvkami touringov Harley-Davidson. Na hlavných miestach sme nešetrili chrómom a doplnili sme ho leštenými a čiernymi povrchmi,“ hovorí Brad Richards, Vice President pre Styling a Design v spoločnosti Harley-Davidson. „Veká ventilov a vahadiel sú chromované, aby vynikol tvar motorov V-Twin Milwaukee-Eight 107. Navyše pridávajú dávku  nostalgie, ktorá vedie až ďaleko do histórie k prvým modelom radu Electra Glide.“


Aby sme zaručili ničím nerušený zážitok z cestovania v jednej stope, obsahuje nový model Electra Glide Standard všetky najnovšie jazdné technológie rady Harley-Davidson Touring, napríklad elektronický tempomat, ručne nastaviteľné zadné odpruženie s emulznými tlmičmi, prednou vidlicou 49 mm s dvojitým prietokovým ventilom a prepojené brzdy Reflex Brembo so systémom ABS v štandardnej výbave. Absencia systému infotainmentu v porovnaní s ostatnými modelmi ešte viac odľahčuje motocykel a umožňuje jazdcovi venovať všetku pozornosť ceste, ktorú má pred sebou.


Srdcom cestovateľských emócií a chválou celého modelu Electra Glide Standard je motor Milwaukee Eight 107 s elegantnou, modernou a štíhlou stavbou, ktorá rešpektuje dedičstvo predchádzajúcej generácie veľkých dvojvalcov Harley-Davidson.


Motor Milwaukee Eight sa vyznačuje vysokou úrovňou výkonu a kultivovanými vlastnosťami, aké očakávajú zákazníci po celom svete. Vyniká rýchlou  reakciou na rukoväť plynu, dostatkom výkonu pri predbiehaní a legendárnym zvukom veľkého dvojvalca Harley-Davidson.


Model Electra Glide Standard je v ponuke v čiernej farbe Vivid Black.


O spoločnosti Harley-Davidson Motor Company

Spoločnosť Harley-Davidson Motor Company už od roku 1903 plní sen o osobnej slobode vďaka inovatívnemu prístupu k jednostopovým dopravným prostriedkom. Táto spoločnosť ponúka stále širšiu škálu špičkových a nezameniteľných motocyklov s bohatými možnosťami ďalších úprav a posilňuje zážitky z jazdy prostredníctvom podujatí Harley-Davidson, výnimočné ponuky motocyklových dielov, príslušenstva, oblečenia a značkových doplnkov. Prečítajte si ďalšie informácie o tom, ako značka Harley-Davidson formuje novú generáciu jazdcov na adrese www.harley-davidson.sk