To Najdôležitejšie Pre Jazdu

To Najdôležitejšie Pre Jazdu

Nech mierite kamkoľvek, my máme výbavu, s ktorou tam dorazíte. Je navrhnutá s ohľadom na vašu bezpečnosť, pohodlie a sebavedomie. Od klasických kožených búnd a prílb, až po okuliare a rukavice, svoj štýl si môžete prispôsobiť rovnako ako váš motocykel.

PRILBY

Prilby sú najdôležitejšou súčasťou bezpečnostnej výbavy. Štatistiky hovoria jasne – správna veľkosť a správne nosenie prilby výrazne znižujú riziko smrteľného poranenia hlavy. Preto je dôležité, aby sme našli tú správnu aj pre vás.

Príďte na návštevu a my skontrolujeme, či vám prilba dobre sedí a tiež jej vek a prípadné poškodenie.

KOŽA

Naše kožené odevy sú navrhnuté tak, aby vám poskytli presne to, čo požadujete. Na ceste aj mimo nej. Zahŕňajú moderné kúsky aj klasickejší štýl.

Naše kožené produkty sa zrodili z hrdej tradície vyzdvihujúcej silu a určite odolajú skúške časom. Tieto vysoko kvalitné kože sú úplne napustené farbou, takže aj keď sa ošúchajú, stále budú vyzerať skvelo.

Príďte do obchodu a zistite si viac.

ŠPORTOVÉ ODEVY DO NÁROČNÝCH PODMIENOK

Je dôležité, aby ste vyzerali dobre aj keď nesedíte na svojom motocykli a aby ste sa cítili dobre. Preto sme vyvinuli širokú paletu športového oblečenia do náročných podmienok, ktoré môže slúžiť ako výborná prvá vrstva, keď idete jazdiť.

Naše látky do náročných podmienok využívajú najnovšie technológie, aby pomáhali regulovať telesnú teplotu. Vďaka tomu budete v suchu, nebude vám teplo a zostanete svieži celý deň.

ZÁKLADNÉ PRVKY BEZPEČNOSTI

Nech je akékoľvek počasie, tieto produkty sú jednoducho potrebné pre bezpečnú jazdu. Či už ide o vaše pohodlie, keď sa počasie otočí proti vám alebo chcete byť videní inými účastníkmi premávky, naša výbava zahŕňa najnovšie technológie, ktoré vám poskytnú

S našim oblečením, siahajúcim od vyhrievaných odevov či chladivých sieťovaných búnd až po vodeodolné reflexné vonkajšie vrstvy, budete mať pri jazde vždy správnu klímu.